Samochody.pl - poscigi.pl

Pościg za złodziejem katalizatorów. Uciekał busem i udało mu się. Jeden radiowóz rozbity (NOWE INFORMACJE)

Kierujący w rejonie Małomic zjechał do lasu. Tam porzucił busa i uciekł pieszo.

Osiem radiowozów żagańskiej policji goniło busa, za którego kierownicą siedział złodziej katalizatorów. Rozbity został jeden radiowóz, ale mężczyźnie udało się uciec. Porzucił busa i pobiegł w las. Szuka go policja.

Wszystko wydarzyło się w środę, 8 marca, wieczorem. Żagańska policja goniła kierowcę uciekającego busem fiatem ducato. Jak nas informują świadkowie, uciekinier to złodziej katalizatorów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pościg za złodziejem katalizatorów

Pościg za busem prowadziło osiem radiowozów. Kierowca busa pędził jak szalony za wszelką cenę chcąc uniknąć zatrzymania. Rozbity został jeden radiowóz biorący udział w pościgu.- Potwierdzam to, sytuacja podczas pościgu za busem była bardzo dynamiczna – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Kierujący w rejonie Małomic zjechał do lasu. Tam porzucił busa i uciekł pieszo. – Trwają poszukiwania mężczyzny, który uciekał busem – mówi sierż. sztab. Szlachetko.

Godz. 11.15 Uciekinier został zatrzymany przez policję w czwartek, 9 marca. Wkrótce będą z nim prowadzone czynności w związku z kradzieżami jakich się dopuścił. – Był również poszukiwany do odbycia kary ponad roku więzienia – mówi sierż. sztab. Szlachetko. Odpowie również za ucieczkę policji, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl