Toyota Zielona Góra

Poszukiwany 27-latek miesiącami ukrywał się przed policją. Miał sekretne przejście

Poszukiwany 27-latek miesiącami ukrywał się przed policją.

Poszukiwany mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed policjantami z Pleszewa (woj. wielkopolskie). Kiedy zbliżali się policjanci przechodził do ukrytego pokoju przez mały otwór zrobiony w ścianie z karton-gipsu

W ubiegłym tygodniu, pleszewscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Czermin. Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże i paserstwo. Działał na terenie powiatu pleszewskiego, ostrowskiego i jarocińskiego. Od marca br. ukrywał się jednak przed organami ścigania. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci wpadli jednak na trop złodzieja. Okazało się, że mężczyzna ukrywał w remontowanym mieszkaniu, na poddaszu. To tam funkcjonariusze odkryli specjalnie zrobione pomieszczenie.

Poszukiwany wchodził do skrytki przez mały otwór wycięty w ścianie z karton-gipsu. To nim przechodził do sąsiedniego pokoju.

Poszukiwany był bardzo zdziwiony, kiedy policjanci znaleźli jego kryjówkę. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pleszewskiej komendy, skąd trafił prosto do aresztu. Najbliższe lata spędzi w więzieniu.  

Toyota Zielona Góra