Poważny wypadek. Ranni leżeli na drodze. Jedna osoba ma oderwane obie nogi (ZDJĘCIA)

Poważny wypadek. Ranni leżeli na drodze. Jedna osoba ma oderwane nogi

Do poważnego wypadku doszło w niedzielę, 13 grudnia, na trasie koło Wilkowa pod Świebodzinem. Zderzyły się dwa bmw i ciężarówka. Ranne zostały cztery osoby. Jedna ma oderwane obie nogi.

Kierowca srebrnego bmw zaczął wyprzedzać ciężarowe volvo. Nie upewnił się czy ma miejsce do wyprzedzania. Widząc jadące z naprzeciwka inne bmw chciał wrócić na swój pas ruchu. Wtedy kierowca srebrnego bmw wpadł w poślizg i uderzył w bok wyprzedzanego ciężarowego volvo.

Srebrne bmw odbiło się do naczepy ciężarówki i bokiem wpadło na przeciwległy pas ruchu. – Tam w bok bmw uderzyło drugie bmw – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Siła zderzenia bmw była potworna. Srebrne bmw zostało zmiażdżone i zgięte w pół. – Ranni ludzie leżeli na drodze – mówi nam świadek potwornego wypadku. Na miejscu są już służby ratunkowe oraz świebodzińska policja.

Ranne zostały cztery osoby. – Jedna z osób została bardzo ciężko ranna – mówi mł. asp. Ruciński. To jeden z pasażerów srebrnego bmw. Mężczyźnie podczas potężnego zderzenia urwało obie nogi na wysokości kolan. Wszyscy ranni karetkami trafili do szpitala.

Na miejscu pracują świebodzińscy policjanci. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. I tak będzie przynajmniej do godz. 19.00. Policjanci kierują samochody na objazdy.