Poważny wypadek. Zderzyły się trzy samochody. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA CZYTELNIKA, AKTUALIZACJA)

Do wypadku doszło w poniedziałek, 9 września, na moście przy skręcie do Dychowa koło Krosna Odrzańskiego. Trzy osoby są ranne. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15.00. O wypadku poinformowała nas Czytelniczka. –  Zderzyły się trzy samochody, trzy osoby zostały ranne – mówi dla poscigi.pl asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji. To pierwsze informacje dotyczące zdarzenia. Na miejsce jedzie krośnieńska policja.

Na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Jedna osoba jest wycinana z rozbitego samochodu przez straż pożarną. Akcja ratunkowa trwa. Na miejsce dojechały cztery wozy straży pożarnej.

Polecane  Wieźli busem ponad tonę lewego tytoniu (FILM, ZDJĘCIA)

Droga w kierunku Gubina i Zielonej Góry w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez Wężyska.

Godz. 15.38 W wypadku wzięły udział audi, kia i renault. Kobieta kierująca renault  została zabrana do szpitala w Zielonej Górze śmigłowcem LPR. Kierowca audi został zabrany do szpitala w Zielonej Gorze karetką  pogotowia ratunkowego, a kierujący kia trafił do szpitala w Krośnie Odrzańskim.

Langner odszkodowania
Reklamy