Samochody.pl - poscigi.pl

Sadysta dostał zakaz kontaktu z rodziną

W miniony piątek, 14 września, policjanci z Krosna Odrzańskiego doprowadzili do sądu 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoja żoną i dziećmi. Mężczyzna trafił pod policyjny dozór. Dostał nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Krosna Odrzańskiego, który  od czerwca 2011 roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną i dwójką małoletnich dzieci. Zatrzymany mężczyzna podejrzany jest o to, iż będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w czasie których wielokrotnie używał przemocy, a nawet groził pozbawieniem życia.

Po otrzymaniu informacji o zachowaniach 33-latka wobec swojej rodziny, został on natychmiast zatrzymany przez policjantów z Krosna Odrzańskiego, a jego żona przesłuchana na okoliczność znęcania. W trakcie zatrzymania mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W  piątek, 14 września, krośnieńscy policjanci doprowadzili tego mężczyznę przed oblicze sądu, który zdecydował zastosować wobec oprawcy policyjny dozór, nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Eko pol - Poscigi.pl