Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Śmiertelny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Łukasz jest w areszcie. Prokuratura czeka na opinie specjalistów (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło po godzinie 17:30 na ulicy Żarskiej.

Do śmiertelnego wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło w czwartek, 26 stycznia, br. Kierujący audi uderzył w forda i mazdę. Na miejscu zginał kierowca forda, jego żona trafiła do szpitala. Łukasz, kierowca audi uciekł z miejsca wypadku. Uciekinier został znaleziony w ciężkim stanie w krzakach. Policja w związku ze zdarzeniem zatrzymała cztery osoby. Łukasz przebywa w areszcie, a śledztwo  sprawie wypadu trwa.

Do śmiertelnego wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło po godzinie 17:30. Na ulicy Żarskiej kierujący audi uderzył w forda i mazdę. Siła uderzenia była potężna. Ford został zmiażdżony. Przód audi również.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe oraz zielonogórska policji. Na miejscu wypadku zginął Ukrainiec, kierowca forda. Jego zona trafiła do szpitala.

Łukasz, kierujący audi uciekł z miejsca wypadku. Ktoś po niego przyjechał nissanem i zabrał go. To mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego. Ruszyło poszukiwanie Łukasza. Został ogłoszony alarm dla komendy policji. Na nogi postawiono 80 policjantów. W akcji był również pies tropiący oraz jednostka OSP Jarogniewice specjalizująca się w poszukiwaniach zaginionych osób.

Śmiertelny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim

Około godziny 1:30 w piątek, 27 stycznia, Łukasz został zauważony przez mieszkańca Nowogrodu Bobrzańskiego. Leżał w krzakach na ulicy Mickiewicza. Na miejsce szybko dotarła policja. Kierujący audi w ciężkim stanie trafił do szpitala. Trafił do szpitala, gdzie był pilnowany przez policjantów. Policja w związku ze zdarzeniem zatrzymała cztery osoby. To trzech mężczyzn oraz kobieta. Jeden z mężczyzn był poszukiwany do dobycia kary półtora roku więzienia. I tam też trafił

Śledztwo trwa. – Kierujący audi przebywa w areszcie – mówi prokurator Ewa Antonowicz, rzeczniczka zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku trwa. Prokuratura czeka między innymi na opinię biegłych z zakresy wypadków.

Śledczy ustalają również jaką rolę w zdarzeniu  miały zatrzymanych osób. Kto przyjechał po Łukasza i zabrał go z miejsca wypadku.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl