Samochody.pl - poscigi.pl

Strażacy wyłamali drzwi, poszukiwany wyskoczył przez okno, a tam czekali policjanci (FILM Z ZATRZYMANIA)

W czwartek, 10 stycznia, po godzinie 6.00 policjanci z piekarskiej komendy zaskoczyli swoją wizytą 28-latka poszukiwanego listem gończym. Zdesperowany mieszkaniec Piekar Śląskich próbował uciekać przez okno … ale tam czekali na niego mundurowi. Mężczyzna trafił już do więzienia, w którym zostanie kilka najbliższych lat.

Kryminalni ustalili, że poszukiwany listem gończym ukrywa się w jednym z mieszkań w Piekarach Śląskich. Był poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia. Policjanci zabezpieczyli okolice bloku, w którego mieszkaniu ukrywał się 28-latek.

Tuż po godzinie 6.00 policjanci zapukali do drzwi mieszkania. 28-latek nie miał jednak zamiaru dobrowolnie się poddać. Konieczna była pomoc strażaków, którzy sprzętem hydraulicznym wyłamali drzwi do mieszkania.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po wejściu do środka 28-latek podjął jeszcze próbę ucieczki. Wyskoczył przez okno … prosto w ręce policji. Na parterze budynku czekali na niego policjanci. Zaraz po skoku z okna, poszukiwany desperat został obezwładniony przez czekających na niego mundurowych.

Mężczyzna jest już w więzieniu, w którym spędzi następne kilka lat.