Szaleniec fordem potrącił dwóch policjantów w Zielonej Górze. Trwa obława za sprawcą (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w piątek, 21 października, na ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Szaleniec w fordzie fiesta potrącił dwóch policjantów zielonogórskiej drogówki i uciekł z miejsca zdarzenia. Porzucił samochód kilkaset metrów dalej i uciekł pieszo. Ranni policjanci trafili do szpitala. Trwa obława za sprawcą potrącenia.

Wszystko wydarzyło się kiedy policjanci zielonogórskiej drogówki dali kierowcy forda znaki do zatrzymania się. Od razu coś było nie tak, kierowca nie chciał się zatrzymać ale policjant podbiegł do auta i próbował wyciągnąć kierowcę z forda. Kierujący zaczął cofać i wtedy potrącił dwóch policjantów zielonogórskiej drogówki. Z piskiem opon odjechał w kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na wysokości uczelni wypadł z drogi i skosił słupki. Tam porzucił forda i uciekł pieszo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce potrącenia policjantów przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Obaj policjanci trafili do szpitala.

Trwa obława za sprawcą potrącenia policjantów. Policjanci na ul. Wojska Polskiego prowadzili pomiar prędkości kierowców. To akcja która jest efektem zgłoszeń od mieszkańców tego, że kierowcy tam jeżdżą ze zbyt duża szybkością.

Eko pol - Poscigi.pl