Toyota Zielona Góra

Szokujące. Wykorzystywała chorą 26-latkę sprzedając ją mężczyznom (FILM)

Wykorzystywała chorą 26-latkę sprzedając ją mężczyznom.

Kryminalni w Lublinie zatrzymali 54-latkę za handel ludźmi i czerpanie korzyści majątkowej z prostytucji. Kobieta w Warszawie prowadziła agencję towarzyską wykorzystując chorą 26-letnią mieszkankę Lublina. Stręczycielka została tymczasowo aresztowana. Grozi jej kara do 15 lat więzienia.

Kryminalni z zespołu do walki z handlem ludźmi KWP w Lublinie ustalili mieszkanie, w którym działała agencja towarzyska. Była tam wykorzystywana 26-letnia mieszkanka Lublina.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Proceder trwał od czerwca 2019 r. Pokrzywdzona jest osobą chorą neurologicznie, nie zna wartości pieniądza i jest podatna na różne zachowania.

Sprzedawała chorą 26-latke mężczyznom

54-latka wykorzystując jej chorobę oraz bezradności umieściła ją w kontrolowanym przez siebie mieszkaniu. Tam zmuszała chorą 26-latkę do uprawiania prostytucji i czerpała z tego tytułu korzyści majątkowe.

Policjanci podczas przeszukania zabezpieczyli 30 telefonów komórkowych, które służyły stręczycielce do kontaktów z kobietami świadczącymi usługi seksualne na terenie Warszawy.

54-latka została doprowadzona do prokuratury, a następnie do sądu, który zastosował wobec niej tymczasowy areszt. Za przestępstwo handlu ludźmi grozi jej kara do 15 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra