Tajemnicze zatrzymanie trzech mężczyzn z audi na ulicy w Zielonej Górze. Do auta podbiegli funkcjonariusze w kominiarkach. Wiemy czyja to akcja (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Do akcji doszło w czwartek, 3 listopada, koło ryneczku na ulicy Anieli Krzywoń. Funkcjonariusze w kominiarkach zatrzymali kierowcę i dwóch pasażerów z ciemnego audi. To była akcja Krajowej Administracji Skarbowej.  

Wszystko wydarzyło się koło ryneczku i przychodni  na ulicy Anieli  Krzywoń. Najpierw podjechało  czarne audi. W audi na zielonogórskich tablicach rejestracyjnych był kierowca i dwóch pasażerów w wieku ok 40-50 lat na tablicach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Samochód stał około 10 min, po czym do audi podbiegły osoby w kominiarkach. – Wyciągnęli mężczyzn audi, zakuli kajdankami rzucili na ziemię – relacjonują nam świadkowie. Po chwili podjechały kolejne osoby we kominiarkach busem na poznańskich  tablicach rejestracyjnych. Oni zabrali dwóch mężczyzn  z audi, a jeden został.

Tajemnicze zatrzymania na ulicy w Zielonej Górze

– Zjechało się pięć busów, to była służba celno-skarbowa. Audi było przeszukiwane i chyba znaleźli narkotyki. Po chwili podjechała laweta Maxmar, zabrała audi i wszyscy odjechali – mówią nam świadkowie wydarzeń.

Już wiemy, że to była akcja Krajowej Administracji Skarbowej. Na ten moment rzeczniczka KAS nie udziela jednak żadnych szczegółowych informacji dotyczących sprawy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Reklama pościgi