Tak wygląda najnowszy kompleks boisk w Zielonej Górze. Robi wrażenie (ZDJĘCIA Z DRONA)

Najnowszy kompleks boisk w Zielonej Górze.

– Mamy to! Wygląda epicko, z pewnością będzie służyć nie tylko młodym – mówi dla wiadomoscizg.pl radny Filip Czeszyk. Mieszkańcy Jędrzychowa mają dwa nowe boiska do streetballu, boisko wielofunkcyjne oraz mnóstwo urządzeń rekreacyjnych.

Ważna dla mieszkańców Jędrzychowa inwestycja dobiega końca. Radny Filip Czeszyk na bieżąco śledził postęp prac i był w stałym kontakcie z mieszkańcami i wykonawcą zadania. – Bardzo się cieszę, że ta ważna inwestycja dobiegła szczęśliwego końca. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie mieszkańcy, którzy mocno zabiegali o zmiany na Jędrzychowie – podkreślił Czeszyk.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak przypomina portal wiadomoscizg.pl, mieszkańcy Jędrzychowa wygrali budowę kompleksu sportowego przy ul. Kąpielowej w Budżecie Obywatelskim. W głosowaniu inwestycję poparło ponad 2,4 tys. zielonogórzan.

Najnowszy kompleks boisk w Zielonej Górze

Zdjęcia lotnicze pokazują nie tylko, jak duży jest to kompleks, warto zwrócić uwagę na jego wielofunkcyjność. To obiekt wielopokoleniowy.

Znalazły się tam dwa boiska boiska do streetballu (koszykówka uliczna), boisko do piłki nożnej, urządzenia rekreacyjne: elementy wspinaczkowe, plac zabaw, mała architektura dla strefy seniora – ławeczki, rowerki, równoważnie, a nawet elementy do street workoutu (ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała). Całość jest ogrodzona, oświetlona  i monitorowana.

Koszt inwestycji to trochę ponad 2 mln zł.