Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

To co zrobił 23-latek to bestialstwo. Wszystko widział świadek. Sadysta został zatrzymany

Sadysta zatłukł kotki o ścianę.

Policjanci z Opoczna (woj. łódzkie) zatrzymali sadystę, który ze szczególnym okrucieństwem znęcał się nad kotami. Zabił je uderzając o ścianę. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 26 września, policjanci z Opoczna uzyskali informację, z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec gminy Mniszków znęcał się nad dwoma kotami. Z relacji świadków jasno wynikało, że uderzał młodymi kotkami o ścianę budynek gospodarczego. Po wszystkim wyrzucił je w pobliskie zarośla co widział świadek. 

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Sprawdzili  pobliski teren i odnaleźli truchło jednego z kociąt. Kolejnego kota, pomimo dokładnego sprawdzenia pobliskiego terenu nie odnaleziono.

Zatłukł kotki uderzając nimi o ścianę

Z zebranych dowodów, zabezpieczonych na miejscu śladów, przesłuchań świadków ,wynika, że nad zwierzętami znęcał się 23-letni pijany mężczyzna. Wydmuchał prawie trzy promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Na miejsce został wezwany pracownik gminy, który zabezpieczył truchło zwierzęcia do sekcji.

23-latek po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Fotowoltaika - poscigi.pl