To oni wepchnęli 9-latka do bagażnika samochodu. Grozili małemu dziecku

Nowosolscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzna podejrzany o uwięzienia 9–latka, którego zamknęli w bagażniku samochodu. Mężczyźni mieli także grozić małemu chłopcu. 25 i 26-latek usłyszeli zarzuty. Sąd aresztował ich

Do zdarzenia doszło, 10 września, w jednej ze wsi w powiecie nowosolskim. Dwóch mężczyzn siłą wepchnęło 9-letniego chłopca do bagażnika volkswagen. Po kilkunastu minutach wypuścili wystraszone dziecko, które natychmiast uciekło do domu, gdzie o wszystkim opowiedziało swojej mamie.

Nowosolscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast zajęli się sprawą. – Szybko namierzyli obu podejrzanych. Zebrany w tej sprawie przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów zatrzymanym 25 i 26-latkowi – mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Sad na wniosek prokuratora aresztował tymczasowo obu sprawców. Najbliższy miesiąc mężczyźni spędzą w areszcie. W tej sprawie wszczęto śledztwo. Za pozbawienie wolności osoby nieporadnej ze względu na wiek grozi im kara do nawet 12 lat więzienia.

Polecane  Poważny wypadek w Starym Żaganiu. 13-latek w ciężkim stanie. Policja wyjaśnia przyczyny (ZDJĘCIA)
Langner odszkodowania
Reklamy