Tragiczna informacja. Zmarła dzielnicowa asp. Elżbieta Bąk

Zmarła dzielnicowa asp. Elżbieta Bąk

O śmierci koleżanki, asp. Elżbiety Bąk, dzielnicowej komendy w Żaganiu informuje lubuska policja. Ela była wspaniałą koleżanką, zawsze życzliwą i pomocną. Niejednokrotnie pomagała w służbie mieszkańcom swojego rejonu służbowego czytamy na stronie.

Aps. Elżbieta Bąk miała 46 lat. Służbę w policji rozpoczęła w 2008 r. Pierwsze zawodowe doświadczenie zdobywała w komendzie w Zgorzelcu. Od 2012 r. pełniła służbę na stanowisku dzielnicowej w komendzie w Żarach, a od 2013 r. to samo stanowisko zajmowała w komendzie w Żaganiu.

Mieszkańcy powiatu żagańskiego na pewno pamiętają Elę jako oddaną i zaangażowaną policjantkę, na której pomoc zawsze mogli liczyć. To właśnie ona rozwiązywała bez najmniejszego problemu wszelkie konflikty występujące w jej rejonie służbowym.

Ela była życzliwa, uczynna i zawsze uśmiechnięta. Była doskonałą towarzyszką w codziennej służbie, można była zawsze na nią liczyć, zarówno służbowo, jak i prywatnie. Po walce z ciężką chorobą, 8 grudnia, odeszła na wieczną służbę.

Komendant Powiatowy Policji w Żaganiu w imieniu wszystkich policjantów składa najbliższym wyrazy współczucia. – Elu, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci – napisali policji.