Upita do nieprzytomności 13-latka trafiła do szpitala w Zielonej Górze. Piła alkohol z 14-latką

Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 grudnia, w Bytnicy koło Krosna Odrzańskiego. 13-latka i 14-latka piły alkohol w pustostanie. 13-latka trafiła do szpitala w Zielonej Górze upita do nieprzytomności. 14-latkę zabrali rodzice.

Jak ustalił portal poscigi.pl, dwie nastolatki weszły do pustostanu w Bytnicy. Tam 13-latka i 14-latka piły alkohol. Nie wiadomo ile alkoholu wypiły, ale 13-latka upiła się do nieprzytomności.

Do pustostanu została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Dojechała również krośnieńska policja. 13-latka w stanie upojenia alkoholowego została przewieziona do szpitala w Zielonej Górze. Tam dziewczynką zajęli się lekarze. 14-latkę do domu zabrali rodzice.

Sprawą zajmuje się już policja. – Będziemy ustalać skąd dzieci miały alkohol – mówi dla poscigi.pl podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji. O zdarzeniu zostanie również powiadomiony sąd dla nieletnich.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl