Wschowscy policjanci weszli do domów dziecka… z prezentami (ZDJĘCIA)

Zbiórka, która rozpoczęła się na początku listopada zakończyła się kolejny raz sukcesem.

Uśmiech dziecka jest czymś szczególnym i wyjątkowym. Dla wschowskich policjantów idea każdej akcji, której przyświeca dziecięca radość jest motorem do działania. W tym szczególnym przedświątecznym czasie mundurowi przeprowadzili już trzecią edycję akcji „Świątecznej paczki dobrego SERCA”, której adresatami byli wszyscy podopieczni z Domów Dziecka w powiecie wschowskim.

Chęć pomocy potrzebującym jest ideą, która przyświeca działaniu każdego z nas niezależnie od tego jaką rolę pełnimy w naszym społeczeństwie. – Pomoc dzieciom to szczególna misja, o której należy pamiętać – mówi nadkom. maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

„Świąteczna Paczka Dobrego SERCA” to misja wschowskich policjantów, której adresatami byli wychowankowie z domów dziecka w powiecie wschowskim. Działania zainicjowane zostały trzy lata temu przez mundurowych należących do struktur zarządu terenowego związków zawodowych przy współpracy z zarządem wojewódzkim.

Zbiórka, która rozpoczęła się na początku listopada zakończyła się kolejny raz sukcesem. – Do naszej akcji włączyli się nasi lokalni partnerzy, na których pomoc zawsze możemy liczyć – mówi nadkom. Piwowarska. Dzięki hojności i ofiarności lokalnych firm z różnych branż można było przekazać dzieciom mikołajkowe prezenty.