Wstrząsające zdarzenie w Zielonej Górze. Wyrzucili z BMW podczas jazdy małego dzika (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Dzik wyrzucony z jadącego BMW w Zielonej Górze.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w czwartek, 23 maja, w Starym Kisielinie. Ktoś wyrzucił z ciemnego BMW podczas jazdy małego dzika. – Został wyrzucony przez okno – pisze nasza czytelniczka.

Wszystko wydarzyło się w Starym Kisielinie. Z ciemnego BMW ktoś wyrzucił przez okno małego dzika. Rejestracja samochodu jest znana. Sprawa został zgłoszona policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Mały dzik nie został potrącony tylko wyrzucony w trakcie jazdy przez okno od strony pasażera. Oby te osoby które kto zrobiły ewidentnie poniosły konsekwencje – pisze nasz czytelniczka.

Nasza czytelniczka dodaje, że dzik nie został on potrącony. – Osoby które jechały autem musiały wcześniej gdzieś złapać zwierzę i zabić dręczyć dzika – zwraca uwagę czytelniczka.

Policji pojechała na miejsce. – Martwego dzika już tam nie było – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl