Wypadek na S3. Zderzenie trzech ciężarówek. Papier toaletowy wypadł na drogę. Dwa tiry nadal są na drodze (ZDJĘCIA)

Zderzyły się trzy ciężarówki. Dwie nadal są na drodze, a ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem.

Do wypadku doszło nocą z piątku na sobotę, 4 marca, na trasie S3 koło Sulechowa. Zderzyły się trzy ciężarówki. Dwie nadal są na drodze, a ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się jednym pasem. Utrudnienia mogą kilka godzin.

Wypadek na S3. Do wypadku doszło nocą na trasie S3 na wysokości Kalska pod Sulechowem. Zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Droga w miejscu wypadku, w kierunku Zielonej Góry, została zablokowana.

Na miejscu zdarzenia dojechały służby ratunkowe. – Dwaj kierowcy ciężarówek zostali przewiezieni do szpitala. Byli przytomni – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Wypadek na S3 pod Sulechowem

Jedną z ciężarówek odholował pomoc drogowa Maxmar. Dwie cały czas są na drodze. Na miejsce jadą biegli, którzy zajmą się ekspertyzą ciężarówek.

Zielonogórska policja puściła ruch jednym pasem S3 w kierunku Zielonej Góry. Na obecną chwilę na drodze nie ma poważnych utrudnień, ponieważ ruch jest niewielki. Utrudnienia mogą jednak wystąpić się kiedy ruszy usuwanie ciężarówek.

– Zrobimy to jak najszybciej i jak najsprawniej, żeby utrudnienia na drodze były jak najkrótsze – mówi marek Dziubałka z pomocy drogowej Maxmar.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl