Samochody.pl - poscigi.pl

Żagańscy policjanci zatrzymali złodzieja volkswagena. Samochód znalazł się we Włoszech

38-latek przyznał się do kradzieży. Zabezpieczony we Włoszech volkswagen niebawem zostanie przekazany właścicielowi.

Współpraca kryminalnych z Żagania z włoską policją doprowadziła do odzyskania pojazdu, który został skradziony w sierpniu br. na terenie powiatu żagańskiego. 38-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Odzyskany Volkswagen został zabezpieczony przez włoskich funkcjonariuszy i w najbliższym czasie zostanie przekazany właścicielowi.

Policjanci wydziału kryminalnego żagańskiej komendy w ramach czynności i współpracy międzynarodowej doprowadzili do zatrzymania 38-letniego mężczyzny. W sierpniu br.r ukradł on Volkswagena.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci kryminalni na podstawie zabezpieczonych śladów wytypowali osobę odpowiedzialną za kradzież, a następnie miejsce, gdzie może przebywać. – Trop za mężczyzną prowadził do Legnicy – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu. Ustalono, że mężczyzna po dokonaniu kradzieży postanowił wyjechać do Włoch.

Żagańscy policjanci zatrzymali złodzieja volkswagena

Nie wszystko jednak potoczyło się po jego myśli, ponieważ policjanci z Włoch dokonali sprawdzenia pojazdu, a następnie go zabezpieczyli, po tym, jak okazało się, że został skradziony na terenie Polski. Mężczyzna wrócił do kraju i po krótkim czasie trafił w ręce policji.

Z zatrzymanym wykonano czynności procesowe. Usłyszał zarzut kradzieży, który zgodnie z kodeksem karnym zagrożony jest karą do lat 5 więzienia. 38-latek przyznał się do kradzieży. Zabezpieczony we Włoszech volkswagen niebawem zostanie przekazany właścicielowi.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl