Zielonogórzanin wpadł…, bo zgubił portfel z dokumentami i marihuaną

20-letni zielonogórzanin został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia

Zgubione portfele i dokumenty często trafiają do zielonogórskiej komendy czy komisariatów, a policjanci jak najszybciej odnajdują ich właścicieli zwracając zgubę.

W czwartek, 2 listopada, zielonogórzanin przyniósł do zielonogórskiej komendy portfel znaleziony w centrum miasta. Okazało się jednak, że w portfelu były nie tylko dokumenty… ale również zgniecione szyszki konopi indyjskich. Właściciel portfela jak marihuanę miał jeszcze w swoim mieszkaniu…

W czwartek na biuro przepustek komendy miejskiej w Zielonej Górze przyszedł zielonogórzanin, który poinformował, że w centrum miasta znalazł męski portfel i chce go zwrócić. Policjanci zajrzeli do środka i jakież było ich zdumienie kiedy oprócz dokumentów właściciela znaleźli w nim także szyszki marihuany.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielonogórzanin zgubił portfel z dokumentami marihuaną

Portfelem zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Jeszcze tego samego dnia policjanci odwiedzili właściciela portfela. Zgodnie z procedurą przeszukali mieszkanie mężczyzny. Podczas przeszukania także znaleźli susz konopi indyjskich.

20-letni zielonogórzanin został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.