Samochody.pl - poscigi.pl

18-latka volvo rozbiła trzy samochody. Wszystko się nagrało. Straciła prawo jazdy (FILM, ZDJĘCIA)

18-latka volvo rozbiła trzy samochody.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Żaganiu na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego i Bema. 18-letnia kierująca samochodem marki Volvo zlekceważyła znak „STOP” i wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Citroenem, a następnie z drugim samochodem też Citroenem, który dojeżdżał do skrzyżowania.

W poniedziałek, 27 lutego, w Żaganiu na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego z Bema doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Kierująca 18-letnia kobieta, Volvo, zignorowała „STOP” i wjechała na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Citroenem C3, którym kierowała 47-latka.

W zderzenia pojazd Volvo przewrócił się na lewy bok i uderzył jeszcze w dojeżdżającego do skrzyżowania Citroena Berlingo, którym kierowała 36-letnia kobieta.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

18-latka volvo rozbiła trzy samochody

W pojazdach znajdowali się również pasażerowie, w tym dwójka dzieci. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się w samochodzie Berlingo.

Choć cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie to na całe szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. – 18-letniej kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Finał tej sprawy będzie miał swoje miejsce w sądzie – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl