Samochody.pl - poscigi.pl

21-latek za swoją jazdę audi w Otyniu zapłacił 2,5 tys. zł

Nadmierna prędkość to nadal główna przyczyna najtragiczniejszych wypadków drogowych.

Duża za szybko pędził 21-latek ulica Jana Pawła II w Otyniu i również dużo za to zapłacił, ponieważ został zatrzymany przez nowosolską drogówkę. Kierujący straciła również prawo jazdy na trzy miesiące.

Mieszkaniec Nowej Soli w Otyniu na ulicy Jana Pawła II jechał swoim audi z prędkością 123 km/h w obszarze zabudowanym. Natrafiła na patrol drogówki z radarem i został zatrzymany do kontroli. 21-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych. Kierujący audi został również ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nadmierna prędkość to nadal główna przyczyna najtragiczniejszych wypadków drogowych. – Policjanci z drogówki codziennie patrolują ulice, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Policjanci podczas służby wykorzystują radary oraz alkomaty. – Efektem końcowym nieprzemyślanego zachowania kierowcy będą poważne konsekwencje karne i finansowe – mówi mł. asp. Sęczkowska.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl