Toyota Zielona Góra

26-letni kurier kradł przesyłki swoich kolegów z pracy. Do pracy przyszedł nawet w markowych okularach, które ukradł

Pracownik firmy kurierskiej zrobił sobie z procederu stałe źródło utrzymania. Przez kilka tygodni przychodząc do pracy, wykradał innym kurierom paczki.

Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie Wałbrzycha 26-latek wykorzystując nieuwagę innych pracowników, kradł przeznaczone dla nich do dostarczenia przesyłki, a następnie wykradał z nich wartościowe przedmioty. Potem nosił to… co ukradł użytkując. Pewnego dnia na teren firmy przyszedł nawet w markowych okularach, które wcześniej zniknęły wraz z jedną z paczek.

Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, po złożonym przez pracowników firmy w miniony czwartek zawiadomieniu, został zatrzymany w Starych Bogaczowicach przez policjantów.  Kurier wykorzystując nieuwagę innych pracowników, kradł przeznaczone dla nich do dostarczenia przesyłki. W domu wykradał z nich wartościowe przedmioty. To, co ukradł nosił.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pewnego dnia na teren firmy przyszedł nawet w markowych okularach, które wcześniej zniknęły wraz z jedną z paczek.

Pracownik firmy kurierskiej zrobił sobie z procederu stałe źródło utrzymania. Przez kilka tygodni przychodząc do pracy, wykradał innym kurierom paczki, które w ten sposób nie trafiły do klientów.

Kurier kradł przesyłko swoich kolegów z pracy

Mężczyzna dobrowolnie oddał byłemu już pracodawcy różnego rodzaju buty, spodnie, kurtkę oraz inne przedmioty i wartościowe rzeczy.

Straty wyrządzone przez nieuczciwego pracownika przedstawiciele firmy wstępnie oszacowali na łączną kwotę blisko 5 tysięcy złotych.
Podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Wkrótce stanie za teraz przed sądem. Za kradzieże grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra