Absurd. Kierowca ciężarówki celowo zakorkował S3 w kierunku Sulechowa (ZDJĘCIA)

Korek ma już długość ponad 4 km. Powodem jest duży ruch na S3 i zwężka z powodu budowy mostu nad Odrą, ale najgorsze, że lewy pas zablokował wolno jadący kierowca ciężarówki.

O korku powiadomili nas kierowcy w poniedziałek, 29 lipca, po godz. 9.00. Na lewym pasie zobaczyli kierującego ciężarówką. – To przez tego kierowcę korek jest ponad dwa kilometry dłuższy – informuje nas autor zdjęcia. Wolno jadąca ciężarówka zablokowała lewy pas ruchu, którym z powodzeniem mogły szybciej przejechać samochody osobowe.

Przed ciężarówka była pusta droga. Kierowcy osobówek moglą szybciej jechać lewym pasem  i przed zwężką pojechać na tzw. suwak. O godz. 9.40 korek do mostu nad Odrą miał jednak ponad 4 km długości, a czas przejazdu zajmował około 20-25 minut. Wszystko przez kierowcę ciężarówki. O nieodpowiedzialnym zachowaniu kierowcy została powiadomiona zielonogórska policja.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl