Aresztowany nauczyciel szkoły podstawowej i znanej szkoły muzycznej w Zielonej Górze. Chodzi o pedofilię

Jak ustalił portal poscigi.pl, zielonogórska policja zatrzymała nauczyciela muzyki oraz rytmiki. Pracował w szkole podstawowej na os. Pomorskim i prywatnej szkoły muzycznej. Został aresztowany pod zarzutem pedofilii.

Informację portalu poscigi.pl potwierdza prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. – Doszło do zatrzymania i aresztowania mężczyzny pod zarzutem pedofili – mówi prokurator Fąfer. Mężczyzna został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące. Żadnych innych informacji na ten temat prokuratura nie udziela.

Jak ustaliliśmy zatrzymany mężczyzna to nauczyciel muzyki w znanej prywatnej szkole muzycznej w Zielonej Górze. To również nauczyciel ze szkoły podstawowej na os. Pomorskim. Miał też uczyć rytmiki w przedszkolach.

Jak ustaliliśmy chodzi między innymi o nagrywanie materiałów pornograficzny z udziałem dzieci. Śledczy będą ustalać to, czy na nagraniach są uczniowie aresztowanego mężczyzny.

Do sprawy odniósł radny Robert Górski na facebooku: – Miasto Zielona Góra to nie kościół, a Urząd Miasta to nie kuria, więc tak jak wcześniej w szkole na Jędrzychowie, tak i teraz w szkole na Osiedlu Pomorskim, jeżeli zarzuty się potwierdzą, nie będzie taryfy ulgowej dla nauczyciela-pedofila. Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi, aby potrafiły rozpoznać zagrożenie, wiedziały jak się zachować i nie dały się skrzywdzić zwyrodnialcom.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta