Atak przy Castoramie w Zielonej Górze. Ofiara skatowana bejsbolem, jest ciężko pobita

Do ataku na chodniku doszło w poniedziałek, 11 marca, przy Castoramie. Nieznani mężczyźni zaatakowali osobę lub osoby. Doszło do bijatyki, sprawcy mieli kije bejsbolowe. Jedna osoba ciężko pobita przewieziona do szpitala.

Do ataku na chodniku doszło w poniedziałek po godz. 12.00. O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. – Jakieś osoby się biły, a potem się rozbiegły. Na miejsce dojechały radiowozy policji – pisze nam czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielona Góra. Ofiara skatowana bejsbolem

Inna osoba pisze, że mężczyźni, którzy bili się koło Castoramy miały kij lub kije bejsbolowe albo pałki. Na miejsce dojechała również karetka pogotowia ratunkowego. – Jakiś mężczyzna został na noszach zabrany do karetki – pisze kolejny czytelnik. To ofiara, która ciężko pobita została zabrana do szpitala w Zielonej Górze.

O godz. 12.35 na miejscu cały czas była zielonogórska policja, jak informują nas czytelnicy. Nie wiadomo ilu mężczyzn pobiło się koło Castoramy oraz co było powodem bijatyki. Możliwe, że tłem bijatyki były jakieś porachunki.

O zdarzenie koło Castoramy zapytaliśmy zielonogórską policję. Czekamy na informację.

Godz. 13.28 – Dostaliśmy zgłoszenie pobicia mężczyzny przez nieznane osoby – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Na miejscu pracują policjanci, trwa zabezpieczanie materiałów dowodowych. – Wyjaśniamy szczegóły oraz okoliczności w jakich doszło do pobicia mężczyzny – mówi podinsp. Stanisławska.

Zielonogórska policja szuka sprawców pobicia.