Toyota Zielona Góra

Awaria rury wodociągowej w Zielonej Górze. Straż miejska odholowała ambulans (FILM, ZDJĘCIA)

Straż miejska odholowała ambulans.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 czerwca, na ul. Dolina Zielona. Pękła rura wodociągowa, ale usunięcie awarii blokował stojący od dawna ambulans. Wezwano straż miejska, która odholowała pojazd.

Do awarii rury wodociągowej doszło z samego rana. Na miejsce przyjechał Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Usunięcie awarii blokował jednak ambulans zaparkowany na trawniku.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana zielonogórska straż miejska. Przy ul. Dolina Zielona 22B stał ambulans. Woda lała się strumieniem wzdłuż ul. Skłodowskiej.

Odholowali ambulans

Przybyli na miejsce strażnicy szybko ustalili adres właściciela mercedesa. Nie udało się z nim nawiązać kontaktu, gdyż od około roku przebywa za granicą. Ustalono, że samochód nie miał ważnych badań technicznych oraz polisy OC. W związku z tym strażnicy miejscy podjęli decyzję o niezwłocznym odholowaniu pojazdu na koszt właściciela.

Na miejsce dojechała laweta pomocy drogowej Maxmar. Mercedes została odholowany po kilkunasty minutach. Pracownicy ZWiK przystąpili do prac związanych z usuwaniem awarii.

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl