Bezczelne złodziejki okradły kobietę w galerii Focus Mall. Policja publikuje ich wizerunki

Zielonogórska policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęcia. Kobiety są poszukiwane w związku z kradzieżą, do której doszło na terenie sklepu w galerii Focus Mall.

Wszystko wydarzyło się 29 czerwca br. w galerii Focus, na terenie jednego ze sklepów doszło do kradzieży. Kobiety weszły do sklepu z obuwiem ok. godz. 15.12. Jedna z kobiet stała niedaleko pokrzywdzonej i obserwowała co dzieje się w sklepie, po czym po ok. minucie druga z kobiet, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrała torebkę i natychmiast obie wyszły ze sklepu. – Kradzież trwała zaledwie kilka sekund – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Dwie złodziejki ukradły kobiecie torebkę skórzaną Ryłko z telefonem samsung galaxy, portfelem, dowodem rejestracyjnym skody fabii i od samochodu osobowego marki Audi, dowodem osobistym, prawem jazdy, kluczykami do samochodu audi A4 oraz trzema kartami bankomatowymi.

Policja prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęcia o kontakt z II Komisariatem Policji w Zielonej Górze: tel. 68 476 12 11 lub 68 476 12 20 mail: dawid.trzebinski@go.policja.gov.pl