Toyota Zielona Góra

Bmw na łysych oponach rozwaliło płot. Kierowca – Opony założył wulkanizator (ZDJĘCIA)

Wszystko wydarzyło się w środę, 7 marca, na ul. Długiej w Świdnicy. Bmw wpadło w poślizg i roztrzaskało płot. Samochód miał łyse opony. – Przed chwilą wyjechałem od wulkanizatora. Opony były używane, ale nie powiedział mi, że do tego stopnia – przyznał kierowca bmw.  

Kierujący bmw jechał ul. Długą w kierunku kościoła w Świdnicy. – Jechałem wolno, ale samochód nagle zaczął sunąć się po jezdni – mówi dla poscigi.pl kierowca bmw. Po chwili samochód uderzył w ogrodzenie posesji przy drodze. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce przyjechała zielonogórska drogówka. Policjanci od razu zauważyli łyse opony samochodu. Okazało się, że kierowca bmw przed chwilą wyjechał od wulkanizatora. – Kupiłem opony. Wiedziałem, że są używane, ale sprzedający nie powiedział mi, że są aż tak łyse – denerwował sie kierowca bmw i zapewnił, że nie zostawi sprawy zakupu opon. Policjanci ukarali kierowcę mandatem za spowodowanie kolizji.

Właścicielka posesji, w której płot uderzyło bmw powiedziała, że to nie pierwsze takie zdarzenie. – Kolejny raz trzeba będzie naprawiać płot – mówiła.

Eko pol - Poscigi.pl