Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Bójka Ukraińców pod blokiem w Krośnie Odrzańskim. Jedna osoba dźgnięta nożem

Do bójki dwóch Ukraińców doszło we wtorek, 20 grudnia, wieczorem pod blokiem przy ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim. Jedne z Ukraińców dźgnął drugiego nożem. Został zatrzymany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

O zdarzeniu powiadomiła nas czytelniczka. – W godzinach wieczornych w Krośnie Odrzańskim ul. na ulicy Piastów 17 doszło bijatyki pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy. Jeden został ranny nożem – napisała do nas.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do bójki doszło na klatce schodowej bloku. Ofiara nożownika trafiła do szpitala.  Tam Ukrainiec był operowany. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał zarzut usiłowanie zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywotnie więzienie. Ukrainiec został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.  

Bójka Ukraińców pod blokiem w Krośnie Odrzańskim

Jak informuje nas czytelnicza w okolicy robi się niebezpiecznie. – Kupiliśmy z mężem mieszkanie w bloku od dewelopera, który z przepięknego nowoczesnego bloku zrobił hotel robotniczy dla pracowników firmy, obywateli Ukrainy. Jako mieszkańcy tego bloku mamy dosyć ciągłych imprez alkoholowych awantur, a to co się stało wczoraj to już przeszło wszystko co normalne. Boimy się wyjść z domu – pisze czytelnicza.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl