Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pijany volkswagenem zabił kobietę na chodniku w Nowym Miasteczku. Ma zakaz prowadzenia, a kilka dni temu wpadł naćpany

29-latek wydmuchał 1,5 promila alkoholu. W takim stanie wsiadł za kierownicę volkswagena i zabił 63-letnia kobietę.

Do tragedii doszło w czwartek, 22 grudnia, na ulicy Kościuszki w Nowym Miasteczku. Pijany kierowca wpadł volkswagenem na chodnik i tam śmiertelnie potrącił kobietę. Okazuje się, że 29-latek ma podwójny podprowadzenia , a kilka dni temu wpadł jak jechał naćpany. Teraz został aresztowany.

Kobieta szła chodnikiem na ulicy Kościuszki.  Nagle na łuku drogi pojawił się rozpędzony volkswagen. Kierowca wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownica. Volkswagen padł na chodnik i staranował 63-letnią kobietę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dotarły służby ratunkowe. Niestety mimo reanimacji 63-letnia kobieta zmarła na miejscu wypadku

Kierowca volkswagena został zatrzymany przez świadków wypadku. Próbował uciekać. Nie udało mu się. Był pijany. 29-latek wydmuchał 1,5 promila alkoholu. Jak ustalił portal poscigi.pl, po chwili z policją skontaktował się brat sprawcy wypadku i powiedział, ze skradziono mu volkswagena.

Pijany volkswagenem zabił kobietę w Nowym Miasteczku

Kierowca został zatrzymany. – 29 latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Jak mówią nam mieszkańcy, 29-latek od dawna szalał samochodem po Nowym Miasteczku. Ma w dodatku podwójny sądowy zakaz prowadzenia. I to nie koniec. Przed kilkoma dniami został zatrzymany za kierownica auta. Wtedy był naćpany. Teraz zabił 63-letnią kobietę.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl