Brutalne zabójstwo. Morderca zadał 15-latkowi śmiertelne ciosy nożem (FILM)

Lubińska policja zatrzymała 20-latka, sprawcę brutalnego zabójstwa. Nożem zamordował 15-latka. Zatrzymane zostały również dwie osoby, które nie udzieliły pomocy 15-latkowi i nie zawiadomiły policji o morderstwie.

Do zdarzenia doszło w Lubinie. Policjanci zatrzymali również dwóch innych mężczyzn, którzy odpowiedzą teraz za nieudzielenie pomocy oraz niepowiadomienie organów ścigania o popełnionej zbrodni. Decyzją sądu 20–latek został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za zabójstwo grozi mu teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny lubińskiej komendy około godziny 1.00 w nocy z piątku na sobotę, 11 maja, otrzymał telefoniczną informację o leżącym w okolicach Muru Pamięci na Wzgórzu Zamkowym mężczyźnie z raną klatki piersiowej. Skierowani na miejsce policjanci wydziału prewencji znaleźli leżącego na trawie nastolatka.

Polecane  Wypadek w gospodarstwie. Mężczyzna spadł z drabiny. Poważnie ranny trafił śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze

Policjanci do przyjazdu pogotowia ratunkowego reanimowali chłopca. Niestety, wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 15-letniego mieszkańca powiatu legnickiego. To było morderstwo. 15-latek zginął od ciosów nożem w klatkę piersiową

Policjanci zaczęli szukać mordercy. Zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20, 21 i 23 lat. 20-latkowi został postawiony zarzut zabójstwa, grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia. Dwaj pozostali zatrzymani odpowiedzą za nieudzielenie pomocy oraz niepowiadomienie organów ścigania o zabójstwie. Za każdy z tych czynów grozi im kara do 3 lat więzienia. 20-latek został aresztowany tymczasowo na 3miesiące.

Langner odszkodowania
Reklamy