Samochody.pl - poscigi.pl

Brutalny atak na kobietę w Zielonej Górze. Sprawca ją dotkliwie pobił, była cała we krwi. Poszło o psa (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Na klatce schodowej zostało mnóstwo krwi.

Do brutalnego ataku na kobietę doszło na klatce schodowej bloku KTBS na os. Śląskim. Mężczyzna brutalnie  pobił kobietę, ponieważ jej pies ugryzł jego yorka. Mieszkańcy są przerażeni. – Bił tą kobietę z całych sił. Kopał i uderzał pięściami w twarz i głowę, ona była cała zalana krwią – opisują nam świadkowie brutalnego ataku.  

Kobieta była na spacerze ze swoim buldogiem. To powolny pies, kompletnie jak mówią sąsiedzi nie jest agresywny. – Ten buldog chyba angielski, miał ugryźć yorka tego pana – mówi nam jedna z mieszkanek bloku.

Kiedy kobieta z buldogiem wracała do domu została zaatakowana na klatce schodowej przez właściciela yorka. – Ten duży mężczyzna wpadł w szał. Bił kobietę po głowie pięściami. Z całej siły uderzał w twarz – opisuje nam jedna z mieszkanek bloku. Inna z sąsiadek dodaje, że napastnik był w szale, kopał kobietę gdzie popadło.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Ona była cała zalana krwią. Krew lała się jej z twarzy i z głowy – mówią świadkowie. Napastnik krzyczał do kobiety „nie wiesz z kim zadzierasz”. Była tak pobita, że nie wiedziała co się działo. – Szła zataczając się i w końcu położyła się na ławce. Na klatce schodowej zostało mnóstwo krwi.

Na miejsce została wezwana policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Przyjechały dwa radiowozy policji. – Kiedy policja dojechała sprawcy pobicia nie było na miejscu – mówi nam jedna z sąsiadek.

Mieszkańcy bloku są przerażeni atakiem. – Jak można kogoś tak brutalnie pobić, jak można bić kobietę – mówi jedna z mieszkanek bloku.

Do tematu wrócimy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl