Toyota Zielona Góra

Bus rozbił pachołki i światła na trasie S3 w kierunku Sulechowa. „Dobrze, że nikogo nie zabił”. Na miejscu policja (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Bus rozbił pachołki na trasie S3 w kierunku Sulechowa

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 listopada, na trasie S3 na pasach w kierunku Sulechowa. Bus rzbil pachołki pod wiaduktem Stożne. Na poboczu stoi też volkswagen i policja.

O zdarzeniu powiadomił, nas czytelnik. Bus wjechał w pachołki na tarsei S3 pod wiaduktem Stożne. Jest tam zwężenie drogi w związku z jej przebudową. – Bus przeleciał przez falę świetlną skosił wszystkie znaki przeleciał przez pryzmę piachu i zatrzymał się przed barakami – mówi nam czytelnik.

Bus stoi za pachołkami na światłach awaryjnych z mniejszymi uszkodzeniami.  – Dobrze że nikogo nie zabił jak w przypadku zwężenia pod Świebodzinem – dodaje czytelnik. 

Drogowcy szybko i sprawnie odtworzyli oznakowanie i falę świetlną. Niestety korek na trasie S3 w kierunku Sulechowa jest ogromny.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl