Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 lipca, na rondzie Eckierta na Trasie Północnej. Przewróciła się ciężarówka przewożąca złom.

Do zdarzenia doszło po godz. 14.00. O wszystkim powiadomili nas czytelnicy. Na miejsce zdarzenia jedzie już zielonogórska policja. Kierowcy muszą przygotować się na korki. Na miejscu jest już straż pożarna. Za kierownicą ciężarówki siedział obywatel Ukrainy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Trasa Północna jest zakorkowana. – Przejezdny jest jeden pas na rondzie – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Utrudnienia potrwają wiele godzina. Na miejsce dopiero jedzie drugi pojazd, do którego zostanie przeładowany rozsypany złom. Dopiero wtedy zacznie się podnoszenie ciężarówki.

Na szczęście nikogo nie było na ścieżce dla rowerzystów, na którą wysypał się złom z ciężarówki. Gdyby ktoś tamtędy jechał, biegł lub szedł doszłoby do tragedii.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl