Toyota Zielona Góra

Dramatyczny wypadek. Ciągnik przygniótł pijanego kierowcę. Jego partnerka spadła (FILM)

Ciągnik przygniótł pijanego kierowcę.

Kierujący ciągnikiem jechał ze swoją konkubiną. W pewnym momencie odwrócił się w trakcie jazdy ponieważ od maszyny odczepił się wózek, zjechał na pobocze zahaczył o krawężnik i maszyna przewróciła się. Kobieta spadła z ciągnika, a 48-letnie kierowca został przygnieciony Poważnie ranny trafił do szpitala. Oboje pili alkohol.

Do zdarzenia doszło w środę, 21 września, około godziny 18:00 w miejscowości Matcze (woj. lubelskie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-latek kierował ciągnikiem. Jego 40-letnia konkubina siedziała obok niego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kobieta zauważyła, że w trakcie jazdy od ciągnika odczepił się wózek. Kiedy powiedziała o tym swojemu partnerowi, ten odwrócił się i wtedy zjechał na pobocze, zahaczył o krawężnik doprowadzając do przewrócenia się ciągnika.

Kobieta spadła z ciągnika przed jego przewróceniem i nie doznała żadnych obrażeń, natomiast mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Ustalono, że para piła alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 40-latki okazało się, że ma blisko 3 promile.

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań na zwartość alkoholu.

Toyota Zielona Góra