Tragiczny wypadek. Zginęła rowerzystka. Lekarze długo walczyli o jej życie (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w piątek, 22 lutego, na drodze w Gostchorzu koło Krosna Odrzańskiego.  Mimo długiej reanimacji kobieta zmarła.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. Na miejscu wypadku jest krośnieńska policja. Na tą chwilę wiadomo tylko, że ciężarówka i rowerzystka jechały w tym samym kierunku. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Stan potrąconej rowerzystki był bardzo ciężki. Długo trwała walka o życie kobiety. – Na miejscu wypadku prowadzona była reanimacja potrąconej kobiety – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki. Niestety kobieta zmarła.  Nie wiadomo jeszcze ile lat ma potrącona kobieta.

Polecane  Poważny wypadek motocyklisty i forda. Ciężko ranny w głowę motocyklista trafił do szpitala (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Krośnieńska policja przypomina o ostrożności na drogach. – Rowerzystom, dla ich bezpieczeństwa, zalecamy używanie kamizelek odblaskowych, a każdy rower musi mieć pełne oświetlenie – mówi asp. szt. Kocur. Kierowcy muszą pamiętać, że rower to popularny środek transportu i muszą zachować szczególną ostrożność podczas jazdy.

Ciężarówkę na polecenie policji zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar.