Tragiczny wypadek. Zginęła rowerzystka. Lekarze długo walczyli o jej życie (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w piątek, 22 lutego, na drodze w Gostchorzu koło Krosna Odrzańskiego.  Mimo długiej reanimacji kobieta zmarła.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. Na miejscu wypadku jest krośnieńska policja. Na tą chwilę wiadomo tylko, że ciężarówka i rowerzystka jechały w tym samym kierunku. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Stan potrąconej rowerzystki był bardzo ciężki. Długo trwała walka o życie kobiety. – Na miejscu wypadku prowadzona była reanimacja potrąconej kobiety – mówi asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik krośnieńskiej drogówki. Niestety kobieta zmarła.  Nie wiadomo jeszcze ile lat ma potrącona kobieta.

Polecane  Desperat miał na szyi zaciśnięty pasek od spodni

Krośnieńska policja przypomina o ostrożności na drogach. – Rowerzystom, dla ich bezpieczeństwa, zalecamy używanie kamizelek odblaskowych, a każdy rower musi mieć pełne oświetlenie – mówi asp. szt. Kocur. Kierowcy muszą pamiętać, że rower to popularny środek transportu i muszą zachować szczególną ostrożność podczas jazdy.

Ciężarówkę na polecenie policji zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar.