Dzieci w Zielonej Górze zrobiły coś strasznego. To smutne zachowanie (FILM, ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Dwie dziewczynki i chłopiec w Zielonej Górze pastwiły się nad martwym ptakiem.

Dwie dziewczynki i chłopiec w Zielonej Górze z radością pastwiły się nad martwym ptakiem. – Rzucały w padniętego ptaka kostkami brukowymi oraz samym ptakiem – pisze wstrząśnięty czytelnik.

Do bulwersującego zdarzenia doszło we wtorek, 14 czerwca, na ul. Jana z Kolna. Dwie dziewczynki i chłopiec zaczęły pastwić się nad martwym ptakiem. – Chłopak wyrzucił martwego ptakiem z trawnika na chodnik, a dziewczynki miały z tego świetną zabawę – informuje nasz czytelnik. To nie koniec.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po chwili chłopak podszedł do padniętego ptaka i rzucił w niego kostką brukowa po chwili tańcząc. Zrobił tak kilka razy. – Dziewczynki znowu miały z tego świetny ubaw – mówi zbulwersowany czytelnik. Po chwili dzieci odeszły.

– Sam fakt wzorców jakie prezentują dzieci to jedno, drugą kwestią jest to, że wrzuciły patka na prywatną posesji zostawiając tam – zwraca uwagę czytelnik. Dodaje, że zachowaniem dzieci, które zbezcześciły ptaka rzucając w niego kostkami brukowymi jest oburzające. – Czy tak teraz wychowuje się młodzież – pyta czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi