Samochody.pl - poscigi.pl

Dziś możesz potrenować na policyjnym torze przeszkód w Zielonej Górze

W środę, 12 października, policjanci zapraszają zainteresowanych służbą na treningi na torze przeszkód. W Zielonej Górze można sprawdzić się w hali akrobatycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Urszuli 22.

Rekrutacji do służby w policji, która składa się z kilku etapów. Jednym z nich jest test sprawności fizycznej. Test polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący – 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Tradycyjnie  w każdą środę zielonogórska policja zapraszamy chętnych do hali akrobatycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Urszuli 22 w godzinach 12.00-14.00.

Policyjny tor przeszkód

Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy, kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Podczas treningów kandydaci mogą zadawać pytania dotyczące rekrutacji, ale przede wszystkim uzyskają fachowe wskazówki i porady, jak przygotować się do testu sprawności fizycznej, jakich błędów się wystrzegać, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl