Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ewakuacja galerii Focus w Zielonej Górze. Na miejscu straż pożarna

Do ewakuacji galerii Focus w Zielonej Górze doszło w środę, 25 października, wieczorem. W galerii Focus włączył się alarm pożarowy. Na miejsce dojechały cztery wozy zielonogórskich strażaków.

Klienci galerii Focus około godz. 18.35 usłyszeli komunikaty dotyczące ewakuacji. Po chwili ruszyła ewakuacja galerii. Na miejsce jechali już strażacy. – Włączył się alarm z monitoringu pożarowego – mówi dla poscigi.pl st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Obsługa galerii zaczęła sprawna ewakuację. Zamknięto również wjazdy do galerii Focus. Na miejsce dojechały cztery wozy zielonogórskich strażaków. – Alarm dotyczył części parkingowej – informuje st. kpt. Kowalski.

– W focusie włączony alarm przeciwpożarowy. Wszystko w galerii zamknięte. Akcja straży pożarnej – zaczęli nas informować czytelnicy.

Ewakuacja galerii Focus w Zielonej Górze

– Jest ewakuacja w Focusie.  Alarmy wyją, ponoć pożar. Jest tam moja rodzina. Ja nie jestem z Zielonej Góry. Wiecie może jak wygląda tam sytuacja – napisała czytelniczka

Strażacy zaczęli dokładne sprawdzanie galerii oraz miejsca włączenia alarmu pożarowego. Już wiadomo że nie doszło do pożaru. Faktycznie pożarowy monitoring alarmowy włączył się. Stąd wzięła się ewakuacja. – Możliwe, że jakiś samochód mocniej zadymił z rury wydechowej i to włączyło alarm – mówi st. kpt. Kowalski.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl