Horror. Zboczeniec, kierowca autobus zamknął drzwi i molestował 17-latkę

Policjanci z Suchanina zatrzymali 57- letniego kierowcę autobus, który molestował 17-latkę. Zamknął drzwi autobusu i zaatakował dziewczynę. zarzuty. Gdański sąd aresztował zboczeńca tymczasowo na trzy miesiące. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Pod koniec minionego tygodnia policjanci odebrali zgłoszenie od kobiety  o tym, że jej 17-letnia córka była siłą przytrzymywana i molestowana przez kierowcę autobusu, którym podróżowała. Mężczyzna na końcowy przystanku zamknął drzwi autobus i zaatakował 17-latkę.

Po otrzymaniu zgłoszenia o przestępstwie sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z komisariatu Suchanino. Policjanci zdobyli i przeanalizowali wiele informacji. Na początku tygodnia zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego. Zdobyli również materiał dowodowy, który pozwolił prokuratorowi na przedstawienie mu zarzutów dotyczących doprowadzenia przemocą nastolatki do innej czynności seksualnej oraz naruszenia jej nietykalności cielesnej. Decyzja sądu 57-latek  trafił do aresztu. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.