Jak bestia dźgał pieska widłami, a koleżanka z radością nagrywała. Oboje zatrzymani przez policję podczas lekcji (FILM)

17-letni uczeń trafił do policyjnego aresztu, natomiast sprawą 15-latki zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Policjanci z Grajewa zatrzymali 17-latka, który bestialsko znęcał nad zwierzęciem. Nastolatek kopał i dźgał widłami małego psa. To znęcanie nagrywała bezduszna 15-letnia dziewczyna z powiatu grajewskiego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a o losie 15-latki zadecyduje Sąd Rodzinny.

Na jednym z portali społecznościowych policjanci zauważyli nagranie, pokazujące bestialskie znęcanie się nad psem. Na drastycznym filmie widać, jak nastolatkowie dźgają psa widłami. Bezbronne zwierzę cierpi, co sprawi wielką radość nastoletnim sadystom. Dźgając psa przeklinają i śmieją się widząc cierpiącego pieska.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z zamieszczonych wpisów internautów wynikało też kto może być sprawcą tego czynu.

Policjanci natychmiast zweryfikowali te informacje i potwierdzili tożsamość zarówno osoby znęcającej się, jak i nagrywającej ten film. Okazali się nimi nastoletni mieszkańcy powiatu grajewskiego.

Kryminalni zatrzymali nastolatków w szkole podczas lekcji. 17-letni uczeń trafił do policyjnego aresztu, natomiast sprawą 15-latki zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Wezwany na miejsce lekarz weterynarii stwierdził, że zwierzę ma liczne poważne obrażenia. Policjanci gromadzą materiał dowodowy, w tej sprawie, który zadecyduje o ostatecznym kształcie zarzutu.