Samochody.pl - poscigi.pl

Jechał pijany nissanem w Żaganiu. Cudem nie doszło do zderzenia z ciężarówką

W pewnym momencie prawie doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Po chwili po uderzeniu w krawężnik wjechał na chodnik.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z posterunku w Żaganiu w czasie służby, jadąc ulicami miasta, zwrócili uwagę na samochód, którego kierujący okazał się nietrzeźwy. Pijany kierowca został przekazany patrolowi policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 września, o godzinie 22:15. Patrol Straży Ochrony Kolei z posterunku w Żaganiu jechał samochodem służbowym w rejonie ulicy Przyjaciół Żołnierza. Tam

zauważyli, że kierujący nissanem jechał zygzakiem i zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu. W pewnym momencie prawie doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Po chwili po uderzeniu w krawężnik wjechał na chodnik.

Jechał pijany nissanem w Żaganiu

Mężczyzna po wyjściu pojazdu miał problem z utrzymaniem równowagi i bełkotał. – Funkcjonariusze SOK natychmiast wyłączyli silnik aucie i zabrali kluczyk ze stacyjki – mówi Artur Wołoszyn, inspektor SOK z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Zielonej Górze

Na miejsce został wezwany patrol z policji. Kierowca nissana wydmuchał dwa promile alkoholu. Za swoje zachowanie 49-letni mieszkaniec powiatu żagańskiego stanie przed sądem.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl