Jeden ukradł rower, drugi tablet. Do ich domów zapukali policjanci

Sprawcą kradzieży roweru okazał się 43-letni mieszkaniec gminy Wschowa.

Wschowscy kryminalni ustalili złodzieja roweru. Ukradł go spod jednego ze wschowskich marketów . wpadł tez sprawcza kradzieży tabletu, który jak się okazało odnalazł się w lombardzie. Skradzione przedmioty zostały już przekazane prawowitym właścicielom.

W ostatnim czasie policjantom udało się zatrzymać sprawcę kradzieży jednośladu. Rower wartości 1 tysiąca złotych zaparkowany został, 15 listopada, pod jednym ze wschowskich marketów. Tam został skradziony.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Sprawcą kradzieży okazał się 43-letni mieszkaniec gminy Wschowa. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do którego przyznał się. – Jednoślad trafił do rąk prawowitej właścicielki – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Kolejnym przedmiotem, który został odzyskany okazał się skradziony, 19 listopada, tablet wartości 800 złotych, który wystawiony został na sprzedaż w jednym z lombardów. Zatrzymany do sprawy 29 – latek postanowił znaleziony przedmiot upłynnić. Mężczyzna usłyszał już zarzut przywłaszczenia znalezionej rzeczy.