Toyota Zielona Góra

Kibic Stali, który pokazał pośladki podczas derbów z zakazem stadionowym

Mężczyzna, który w niedzielę zakłócił ład i porządek podczas meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów, ma orzeczony przez sąd zakaz stadionowy na dwa lata.

29-latek, który podczas meczu wraz z innymi kibicami Stali znajdował się w sektorze gości, wszedł na przenośną toaletę Toi- Toi, ustawioną przez organizatorów. Nie reagował na polecenia służb ochroniarskich organizatora. W pewnej chwili zdjął spodnie i wypiął gołe pośladki w stronę murawy. Jego zachowanie zostało zarejestrowane przez monitoring na stadionie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wczoraj Andrzej Ś. został w trybie przyspieszonym przesłuchany w VII Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Zielonej Górze. Po zapoznaniu się z materiałami przedstawionymi przez policję oraz wysłuchaniu sprawcy zapadł wyrok.

Mieszkaniec Drezdenka usłyszał zarzuty zakłócania porządku publicznego poprzez nieobyczajny wybryk oraz złamania przepisów karnych Ustawy o zabezpieczaniu imprez masowych. Sąd wymierzył karę: 2,5 tys. zł grzywny, 350,-zł kosztów postępowania sądowego oraz zakaz wstępu na imprezy masowe o charakterze sportowym, w tym mecze żużlowe Stali Gorzów Wlkp. przez okres 2 lat.

Eko pol - Poscigi.pl