Samochody.pl - poscigi.pl

Kierujący mitsubishi uderzył w dwa samochody i skosił słupki na ulicy w Zielonej Górze (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Kierujący mitsubishi skosił słupki a potem uderzył w citroena oraz volkswagena.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 lutego, na ulicy Ruczajowej. Kierujący mitsubishi skosił słupki a potem uderzył w citroena oraz volkswagena. Na miejsce dojechała zielonogórska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. Kierujący mitsubishi na ulicy Ruczajowej skosił słupki na poboczu. Po chwili uderzył w zaparkowanego citroena. Na koniec uderzył jeszcze w zaparkowanego volkswagena.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała zaalarmowana zielonogórska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. – Medycy są przy kierowcy mitsubishi – mówi nam świadek zdarzenia.

– Kierowca został karetką zabrany do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Mężczyzna był trzeźwy. Możliwe, że zasłabł w czasie jazdy. – Trwa wyjaśnianie okoliczności w jakich doszło do zdarzenia – mówi podinsp. Barska.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl