Toyota Zielona Góra

Kolejna masa krytyczna w Zielonej Górze i unikatowy dwuczęściowy medal dla uczestników

Unikatowy dwuczęściowy rowerowy medal.

Już w sobotę, 3 czerwca, teren Aeroklubu Ziemi Lubuskiej zapełnią rodziny, które będą wspólnie świętować Dzień Matki i Dzień Dziecka. O godz. 12.00 z Plac Bohaterów wystartuje masa krytyczna. Jej trasa poprowadzi przez całe miasto aż do lotniska Areoklubu w Przylepie. Peleton poprowadzi jak zawsze niezawodny radny Robert Górski.

– Kochasz rower, lubisz jeździć? Zapraszam na największe wydarzenie w województwie lubuskim. Przed nami kolejna Rowerowa Masa Krytyczna – mówi Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry i prezentuje okolicznościowy medal, przygotowany dla uczestników.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Urząd miasta wyprodukował 700 sztuk. – Jest wyjątkowy, bo jest to połowa roweru, drugą połówkę będzie można uzyskać uczestnicząc w kolejnym rowerowym wydarzeniu, które odbędzie się prawdopodobnie z końcem czerwca, na huczny start wakacji – wyjaśnia prezydent Kubicki.

Czytaj też – Wypadek w centrum Zielonej Góry. Kierująca fordem potrąciła 16-latkę jadącą hulajnogą (ZDJĘCIA)

W sobotę, 3 czerwca, o godz. 12.00 z Plac Bohaterów wystartuje masa krytyczna. Jej trasa poprowadzi przez całe miasto aż do lotniska Areoklubu w Przylepie. Peleton poprowadzi jak zawsze niezawodny radny Robert Górski.

Masa atrakcji na lotnisku

W atrakcjach na lotnisku będzie można dosłownie przebierać. Pod chmurką znajdą miejsce aż cztery strefy zabaw. 

Na teren aeroklubu dotrzemy również autobusem MZK z dworca głównego, z parkingu CRS lub z Osiedla Czarkowo. Komunikacja miejska będzie kursować w tę i z powrotem co 15-30 minut przez cały czas trwania imprez w Przylepie, czyli od godz. 11.00 do godz. 17.00.

Wszystkich powinna ucieszyć bogata oferta strefy gastronomicznej.

Toyota Zielona Góra