Toyota Zielona Góra

Kolejna zielonogórzanka oszukana na OLX. Sprzedawała pierścionek i straciła 2,7 tys. zł (ZDJĘCIA)

Zgłosiła się do nas kolejna zielonogórzanka oszukana metodą na OLX. Sprzedawała pierścionek i straciła 2,7 tys. zł. – Ostrzeżcie ludzie, niech będą czujni – napisała do nas oszukana kobieta.

Paulina wystawiła na OLX pierścionek. Chciała za niego 2,7 tys. zł. – Na whatsApp odezwała się do mnie osoba zainteresowana zakupem i pytała o szczegóły oraz o stan pierścionka – relacjonuje nam Paulina.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tak oszuści usypiali czujność swojej ofiary. W końcu oszustka poprosił o dane do karty. Po chwili sprzedająca straciła 2,7 tys. zł. – Nie podawajcie danych karty – ostrzega oszukana zielonogórzanka.

Kobieta poszła zgłosić sprawę do banku. – Jak zgłaszałam to w kolejce czekali już inni oszukani ludzie, którzy także przyszli w celu zgłoszenia oszustwa. Stracili znacznie większą kwotę pieniędzy – mówi Paulina i dodaje, że w banku usłyszała, że co 15min przychodzą ludzie oszukani na blik .

W sobotę, 21 sierpnia, opisaliśmy historię zielonogórzanki, która wystawiła na sprzedaż na OLX thermomoix. Niestety oszuści byli sprytniejsi Skontaktowali się z zielonogórzanką za pośrednictwem whatsapp i ukradli jej z konta ponad 3 tys. zł.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi