Kompletnie pijana matka, a w domu 5-miesiączny synek

Policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Pisza (woj. warmińsko-mazurskie). Kompletnie pijana matka opiekowała się 5-miesięcznym synkiem. 33-letnia kobieta wydmuchała 2,5 promila alkoholu. Chłopczyk przekazany został pod opiekę ojcu.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 11 czerwca. Piscy policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta dwie kobiety piją alkohol opiekując się maleńkim dzieckiem.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali kobietę w wieku 33 lat. W zadymionym papierosami pokoju panował nieporządek. Na podłodze leżały dwie butelki po piwie. Na środku pokoju stał wózek dziecięcy, w którym spał 5-miesięczny synek kompletnie pijanej kobiety.

Kobieta zaprzeczyła, aby spożywała alkohol z koleżanką. Przyznała jednak, że sama niedawno wypiła piwo. Dodała, że minionej nocy wypiła około 8 butelek piwa. 33-latka wydmuchał 2,5 promila alkoholu.

Dziecko przekazane zostało pod opiekę ojcu. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnim synem został powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.