Dzielnicowi z krośnieńskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który wybił szybę na przystanku autobusowych w Bytnicy. 20-latek miał blisko dwa promile alkoholu. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.
W nocy z soboty na niedzielę, 2 sierpnia, dzielnicowi krośnieńskiej komendy zobaczyli, jak młody mężczyzna kopie i wybija szybę wiaty przystanku autobusowego. – Zatrzymany przez nich 20-latek znajdował się w pod wpływem alkoholu – mówi nadkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko dwa promile alkoholu.
Krosno Odrzańskie. 20-latek wybił szybę przystankową
Swoim zachowaniem mężczyzna spowodował straty na blisko 2,5 tys. zł. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Podczas przesłuchania usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Czyn ten zgodnie z kodeksem karnym zagrożony jest karą do 5 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.




